Mierīgās Mūzikas Vakars ar Sound Meccano (live performance)

Vieta Mākslas telpa Mala, Lenču iela 11, Cēsis

Datums

06.12.2019

Laiks

21:30

Piektdien, 6.decembrī, plkst.21.30 Mākslas telpā “Mala” notiks Mierīgās Mūzikas Vakars ar Sound Meccano (live performance).

Sound Meccano ir Latvijas mākslinieka un skaņu inžiniera Rostislava Rekutas elektro-akustistiski ambientās un eksperimentālās mūzikas projekts, kura saknes meklējamas jau tālajā 1999.gadā.

Sound Meccano mūzika ir kā ceļojums laikā un telpā – putnu dziesmas un dabas skaņas tajā savijas ar flautas, vijoles un taustiņinstrumentu skaņām, ko papildina dažādi apkārtējās un industriālās vides trokšņi – garāmbraucoši auto un vilcieni, vārtu čīkstoņa, uguns sprakšķoņa, un pat sētnieka slota, kopā veidojot daudzslāņainu, izsmalcinātu, rāmu un dziļu skaņu piedzīvojumu. 

Meklējot jaunus iespaidus un zināšanas par skaņu vides veidošanu, Sound Meccano kā “artist in residence” viesojies Parīzē un Villefagnanā Francijā, Moks – Mooste Igaunijā, un Osakā, Japānā.  Sound Meccano audivizuālās instalācijas un muzikālās uzstāšanās ir bijušas redzamas un dzirdamas ne tikai Latvijā, bet arī Francijā, Slovēnijā, Itālijā, Austrijā, Igaunijā, kā arī Tokijā, Kioto un Osakā, Japānā. Savu mūziku izdevis vairāku starptautisku mūzikas izdeviecību paspārnē: “rx:tx” Slovēnijā, “Flaming Pines” UK/Austrālijā, “Cronica” Portugālē, un “Eilean rec.” Francijā.
Kopš 2007.gada Rīgā, “Baltās nakts” ietvaros veido “Space Textures” pasākumu sēriju; 2009.gadā saņemis balvu par labāko “Staro Rīga” performanci; ieraksts “Walking Through” (Sound Meccano/Evgeniy Dromoff) ticis nominēts “Zelta Mikrofonam” kā labākais 2014.gada Latvijas elektroniskās mūzikas albums.

Ieeja: 3 EUR

video: https://vimeo.com/soundmeccano 
web: http://soundmeccano.com 
album review: https://stationarytravels.wordpress.com/2017/05/03/sound-meccano-jura-laiva-salty-wind-and-inner-fire-eilean/ 

Mākslas Telpa MALA: https://www.facebook.com/telpamala/