Mazās Kalniņa dienas

Vieta Vecpiebalgas muiža,

Datums

27.07.2024

Laiks

20:00

Cena

12€ - 20€

Jūlija beigās Vecpiebalga aicina uz tradicionālajiem svētkiem “Vecpiebalga atver durvis”. Šogad svētki veltīti Piebalgas vārda astoņsimtgadei, tādēļ svētku moto ir: “Urksts, žurme un luste Vecpiebalgā!” Prāts, enerģija un prieks. Trīs svētku dienas (26. – 28.jūlijs) aicinām pakavēties Vecpiebalgā un ar dažādu kultūras notikumu palīdzību ieskatītiesVecpiebalgas pagātnē un tagadnē, iedvesmoties nākotnei.

Viens no iecienītākajiem svētku pasākumiem ir Mazās Kalniņa dienas – koncerts un zaļumballe Vecpiebalgas muižas parkā Inešos, kas notiks 27.jūlijā. Tas ir ne tikai tradīciju un visiem tik mīļās mūzikas baudījums, bet arī priecīgas satikšanās, relaksējoša pastaigapa muižas parku baudot kafejnīcas piedāvātos labumus, iespēja iegriezties “Piebalgas Porcelāna galerijā”, “Gardenia Eco” sveču mājā, bišu produktu kosmētikas ražotnē “Apimi”, apmeklēt Piebalgas muzeju apvienības “Orisāre” atvērto krājumu!

Pirms koncerta plkst.18.00 pie jauniešu centra izstādes “Mūsu dzīve” (dažādā un daudzkrāsainā māksla no amatiera līdz profesionālim) atvēršana.

27.jūlijā Vecpiebalgas muižas parkā Inešos

20.00 Mazās Kalniņa dienas

1.daļa: Imants Ziedonis/Imants Kalniņš “Laika zīmes”

Ilze Ķuzule- Skrastiņa, Jānis Strazdiņš, Kristiāna Stirāne,

Līva Kalniņa, Elvijs Bušs

2.daļa: “Autobuss Debesīs”

3.daļa: Zaļumballe “Tandēms trijatā”

Ieejas biļetes iepriekšpārdošanā www.bilesuparadize.lv -12 eiro, pasākuma dienā un norises vietā pirms koncerta – 20 eiro.

Bērniem līdz 7 gadiem ieeja bez maksas.

Nebrauciet garām vai cauri! Brauciet tieši uz Vecpiebalgu un svinēsim kopā!