LNSO Vecgada koncerts Cēsīs

Vieta Koncertzāle "Cēsis", Raunas iela 12, Cēsis

Datums

28.12.2021

Laiks

19:00

Cena

12€ - 35€

Daumants LIEPIŅŠ — klavieres

EQUANIMITY trio (pianists Edgars Cīrulis, basists Jānis Rubiks un bundzinieks Rūdolfs Dankfelds)

Diriģents Žiljens MASMONDĒ /Francija/

Programmā: Lilī Bulanžē “Pavasara rītā”, Kamils Sensānss Piektais klavierkoncerts, Kloda Debisī, Nadjas Bulanžē, Erika Satī, Kamila Sensānsa, Žorža Bizē un Morisa Ravela iemīļotas melodijas Edgara Cīruļa un Jāņa Rubika pārlikumā džeza trio

Gada izskaņā uz skatuves satiksies Latvijas Nacionālais simfoniskais orķestris, Latvijā pazīstamais franču maestro Žiljens Masmondē, virtuozais konkursu laureāts, pianists Daumants Liepiņš un ar džeza brīvību apdvestais Edgara Cīruļa trio.

No Sensānsa meistardarbiem līdz Debisī poētismam, no māsu Lilī un Nadjas Bulanžē krāsainajām harmonijām līdz Satī apcerīgajām pārdomām un Ravela enerģiskajām virāžām — tik dažāda atklāsies franču mūzika savā smalkumā un filigrānajās niansēs.

Eleganta gada izskaņa, kas dzirkstī kā šampanieša burbuļi!

Biļete uz koncertu ir derīga tikai kopā ar Covid-19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātu. Apmeklējot pasākumu, obligāti jāuzrāda personu apliecinošs dokuments, personalizēta biļete un derīgs sertifikāts. Lūdzam uz pasākumu ierasties savlaicīgi.

Atbalsta Valsts Kultūrkapitāla fonds.

*Pasākumā netiek ielaisti pirmsskolas vecuma bērni.

**Koncerta laikā ilustratīvi mākslinieciskiem mērķiem un nolūkā informēt sabiedrību par notikušo pasākumu var tikt veikta fotografēšana, video un/vai audio ieraksta veikšana. Minētās darbības tiek veiktas atbilstoši datu apstrādes prasībām. Iegūtais materiāls tiks apstrādāts bez atsevišķas personu izdalīšana, lai tieši vai netieši netiktu veikta fizisku personu identificēšana. Iegūtie materiāli var tikt publicēti un/vai translēti plašsaziņas līdzekļos, kā arī sociālajos tīklos internetā un izmantoti mārketinga materiālos. Jums ir tiesības lūgt neizmantot vai dzēst Jūsu personas datus – fotoattēlu, video vai audio ierakstu, kurā jūs esat fiksēts, rakstot mums uz e-pasta adresi: info@cesukoncertzale.lv.