Jauniešu dienas orientēšanās

Vieta Cēsis,

Datums

01.09.2021

Laiks

13:00 - 17:00

Trešdien, 1.septembrī, Cēsīs Jauniešu dienas ietvaros notiks interaktīva orientēšanās spēle “Iepazīsti Cēsu jauniešu stāstu un krāsainās pasakas”. Spēlē aicināti piedalīties visi Cēsu novada iedzīvotāji, īpaši jaunieši un ģimenes ar bērniem. Dalība aktivitātē ir bezmaksas.

Kā ierasts, par godu mācību gada uzsākšanai, Cēsu novada Jauniešu dome organizē Jauniešu dienu. Šogad, piemērojoties apstākļiem pasaulē, tā notiek netradicionālā – orientēšanās spēles formātā. Laika posmā no 13.00 līdz 17.00 novada iedzīvotāji un viesi aicināti Cēsu Jauniešu mājas pagalmā (Rīgas iela 23) iegūt orientēšanās uzdevumus un piedzīvot aizraujošu pēcpusdienu. Spēles laikā dalībniekiem būs iespēja orientēties Cēsu pilsētvidē, iepazīties ar Cēsu jauniešu stāstiem un apskatīt CBJC izstādi “Krāsainās pasakas”. Spēles dalībniekus sagaida muzikāli pārsteigumi un balviņas par piedalīšanos.

Jauniešu dienas norisi atbalsta Cēsu novada pašvaldība un AS “Cēsu alus”. Pasākumu rīko Cēsu novada jauniešu dome sadarbībā ar Cēsu bērnu un jauniešu centru un jauniešu organizāciju “Youth for City – City for Youth.”