IGO. Patiešām priecīgi Ziemassvētki

Vieta Koncertzāle "Cēsis", Raunas iela 12, Cēsis

Datums

26.12.2023

Laiks

19:00

Cena

15€ - 30€

Populārais dziedātājs Igo, tuvojoties Ziemassvētkiem, ir sagatavojis īpašu Ziemassvētku programmu «Patiešām priecīgi Ziemassvētki», kura decembrī skanēs Latvijas pilsētu koncertzālēs un kultūras namos.

Pamatdoma ir dziesmas, visa koncerta laikā uz kādu mirkli nojaukt robežas un ļaut cilvēkam, sajūtot sev visapkārt mūziku un vārdus, kas skan mūzikā, ļauties tam plūdumam un fantāzijas virzienam, kādu devuši mākslinieki. Ziemassvētkos – kā jebkuros svētkos – vienā mājā pie viena viesību galda satiekas cilvēki, kuriem ir dažāda dzīves pieredze un dažādi sapņi, nesen piedzīvoti nopietni vai smieklīgi notikumi, kurus ikviens šajā satikšanās vakarā var izstāstīt. Kāds varbūt smiesies, kāds – nopūtīsies…»

Igo un viņa skatuves kolēģu Ziemassvētku koncerts būs raiba satikšanās svētku vakarā. Būs arī kaut kas visai nopietns, taču būs arī smieklīgais, jautrais un negaidītais.» Visnegaidītākais, pēc Igo domām, varētu būt tas, ka viņš koncertos spēlēs vairākus mūzikas instrumentus. «Kopā ar taustiņintrumentālistu Jāni Strazdu, kontrabasistu Aivaru Meijeru un Ivaru Kalniņu, kurš muzicēs uz perkusijām, mēs koncertam piešķirsim plašu skanējuma amplitūdu.»

Programmas pamatā šoreiz būs vairākas Igo paša radītās kompozīcijas, un viena no tām jauna Ziemassvētku dziesma ar nosaukumu «Patiešām priecīgi Ziemassvētki», pie kuras ieraksta pašreiz tiek strādāts. «Protams, skanēs arī Jāņa Strazda dziesmas (piemēram, «Nojausma»). Noteikti atskaņosim pagājušā gada Ziemassvētkiem tapušo dziesmu «Tevi gaidot». Manas jaunās dziesmas iezīmēs dažādas nokrāsas, kuras atklāsies koncerta stāstā… par jau piedzīvotiem jocīgiem notikumiem, vai par sapņiem, kuri nemaz nav īstenojami…» dziedātājs ar smaidu piebilst.