Haralds Sīmanis. Albuma “Pa apli” prezentācija

Vieta Fonoklubs, Rīgas iela 47

Datums

23.09.2022

Laiks

22:00

Cena

7€

Haralda Sīmaņa dziesmu programma “Pa apli” ir veidota un ierakstīta 2013-2020.gadam par godu dziesminieka 70 gadu jubilejai.
Daudzas tajā ietvertās kompozīcijas ir radītas pat pagājušajā gadu tūkstotī, tomēr uzskatāmas par pirmatskaņojumiem, jo līdz šim nav plašākai publikai atskaņotas. Programmā ir dzirdami dziesminieku formātam neierastāki skaņdarbi, kā arī aranžējumi ir tapuši bez žanriskiem un citiem ierobežojumiem, tomēr saglabājot Haralda Sīmaņa muzikālo rokrakstu un īpašo spēju piepildīt telpu ar sakoncentrētu, pastiprinātu emociju realitāti.

Cēsis ir Haralda dzimtā pilsēta un arī vairākas no programmā ietvertajām dziesmām ir vai nu radušās Cēsīs, vai arī Cēsu īpašās gaisotnes inspirētas, tādēļ plates formātā izdotā albuma prezentācija Cēsīs būs ļoti īpašs notikums.

Haralds Sīmanis – balss, akustiskā ģitāra, Zane Šmite – balss, vargans, perkusijas, Ieva Akuratere – balss, svilpavnieks, perkusijas, Ilze Grunte – akustiskā 12stīgu ģitāra, elektriskā ģitāra, mandolīna, Andris Grunte – kontrabass