Grupas “Sestā Jūdze” akustiskais ziemas noskaņu koncerts “Svētku pietura”

Vieta CATA kultūras nams, Jāņa Poruka iela 8, Cēsis

Datums

08.12.2018

Laiks

19:00

Sestdien, 8.decembrī, plkst.19.00 CATA Kultūras namā notiks grupas “Sestā Jūdze” akustiskais ziemas noskaņu koncerts “Svētku pietura”.

Gadam tuvojoties likumsakarīgam noslēgumam, teju vienmēr apceram, kā tajā klājies, ko vēlējāmies labāk, savādāk, kas būs tālāk, vai pirmssvētku laikā piedzīvosim brīnumu vai radīsim to paši?

Pierimstot ierastajam skrējienam, varbūt patiešām ir pienācis laiks apsēsties un ļauties mierīgām pārdomām un noskaņai ne tikai ikdienā, bet arī mūzikā? Izbaudīt mierīgu un pozitīvu noskaņu cēsniekus un Cēsu viesus aicina Latvijas titulētākā kantrī mūzikas grupa “Sestā Jūdze”, kas ar akustisko noskaņu koncertprogrammu 8.decembrī plkst.19.00 piestās savā “Svētku pieturā” Cēsīs, CATA kultūras namā.

Atnāciet, un ļausimies pozitīvām noskaņām kopā!

Grupā «SESTĀ JŪDZE» muzicē dziedātājs un komponists Agris Gedrovičs, dziedātājs un basģitārists Modris Miķelsons, bundzinieks Aldis Strazdiņš, Kristaps Rullis, kurš spēlē stīlģitāru, un viens no labākajiem kantrimūzikas ģitāristiem Baltijā – Jānis Misiņš.

Grupa «SESTĀ JŪDZE» dibināta 2001.gadā. Tā uzstājusies un guvusi atzinību kantrimūzikas festivālos un citos pasākumos Latvijā, Lietuvā, Vācijā, Anglijā, Īrijā, kā arī Dānijā, tostarp Silkeborgas kantrimūzikas festivālā, kas ir viens no nozīmīgākajiem šī mūzikas stila pasākumiem Eiropā.

Kopš grupas dibināšanas, piedaloties Bauskas Starptautiskajā kantrimūzikas festivālā, tā vairākkārt ieguvusi gan «Grand Prix» kā labākā grupa, gan saņēmusi balvas par labāko dziesmu un labāko izpildītāju. Tāpat «SESTĀ JŪDZE» trīsreiz ieguvusi Latvijas mūzikas ierakstu «Gada balvu» – vienreiz kategorijā «Labākā dziesma», divreiz – «Labākais albums». Grupa laidusi klajā četrus albumus – 2004.gadā «Emigrants», 2008.gadā «Kalendārs», 2012. gadā «Iebrien manā saulrietā» un 2016. gadā «Labāko dziesmu izlasi».

Biļetes cena: 8-15 EUR
Biļešu iegāde: Biļešu paradīzes kasē