Ģimenes diena Cēsīs

Vieta Cēsis,

Datums

15.05.2022

Laiks

11:00

Cena

Bez maksas

Svētdien, 15.maijā, svinot Starptautisko Ģimenes dienu, visas dienas garumā cēsnieki un pilsētas viesi kopā ar ģimenēm aicināti piedalīties dažādās aktivitātēs, meistarklasēs, orientēšanās spēlē, kā arī baudīt koncertus.

Ģimenes dienas programma:

No pl.11.00 līdz pl.13.00 dienas ierībināšana kopā ar Andžeja Grauda bungu skolu pie koncertzāles “Cēsis”. Bungotavā jebkurš interesents varēs izmēģināt bungu spēli ar pilno bungu komplektu profesionāla bundzinieka pavadībā un bungu meistarklasē kopā izgatavot netradicionālus bungu un dažādu skaņu instrumentus.

Pl. 13.00 koncertzāles “Cēsis” kamerzālē notiks Alfrēda Kalniņa Cēsu mūzikas skolas audzēkņu koncerts “Nāc mūsu pulkā!”

Visas dienas garumā ģimenes tiek aicinātas doties pastaigā pa Cēsīm, piedaloties sabiedriskā labuma organizācijai Brīnummāja un Roadgames orientēšanās spēlē visai ģimenei “BRĪNUMU MEDĪBAS CĒSĪS”. Šī spēle ir radīta, lai ikvienai ģimenei būtu iespēja izbaudīt kopā būšanu, veicot dažādus uzdevumus, iepazīstot jaunas vietas, uzzinot jaunus faktus un radoši izpausties. Ģimenes spēks ir tajā, cik katrs esam dažādi. Šī spēle ļaus katram no jums atrast sev aizraujošus uzdevumus un, apvienojot spēkus, kopīgi plānot spēles stratēģiju. Jūsu ģimene spēlē startēs kā viena komanda, tādēļ savstarpējs atbalsts un kopīgs prieks par ikkatra iesaisti noteikti ļaus ne tikai sasniegt labu rezultātu, bet arī iepazīt vienam otru, piedzīvot atklājumu prieku un uzvaras garšu kopā. Šī spēle radīs jūsu ģimenei kopīgas atmiņas par brīnumiem, kurus atklājāt Cēsīs!

 

Spēles nosacījumi:

  • Ģimene kā komanda;
  • Lai sāktu spēli, vienam no komandas dalībniekiem nepieciešams lejupielādēt telefonā Roadgamesmobilo lietotni (Google Play veikalā vai App Store). Telefonam jābūt ar GPS pieslēgumu, vēlams nodrošināties ar portatīvo lādētāju-akumulatoru (power bank);
  • Lietotnē sadaļā Parole jāievada īpašais spēles kods: BRINUMMAJA, kas būs aktīvs no 15. maija. Bezmaksas spēles kodu skaits ierobežots;
  • Spēles sākums pie “Brīnummājas”, adrese: Bērzaines 16/18.

Pieslēgšanās instrukcija cesis.lv

Spēle “Brīnumu medības Cēsīs” ir sagatavota ar Sabiedrības integrācijas fonda finansiālu atbalstu no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. Par spēles “Brīnumu medības Cēsīs” saturu atbild sabiedriskā labuma organizācija “Brīnummāja”.

Ģimenes dienu Cēsīs organizē p/a “Cēsu Kultūras un Tūrisma centrs” sadarbībā ar sabiedriskā labuma organizāciju Brīnummāja, A.Kalniņa Cēsu Mūzikas vidusskolu.

Visas norises ir bez maksas.