Gaujas pārgājiens’20 ar Gjensidige

Vieta Pils parks, Cēsis

Datums

19.09.2020

Laiks

07:00 - 20:00

Cena

9.00-19:00EUR

“TrekTours” pagājušās sezonas lielais atklājums bija Gaujas pārgājiens. Toreiz atklājām īstu dārgakmeni – Gaujas nacionālo parku. Ņemot vērā daudzos ierosinājumus un vēlmes, šogad Gaujas pārgājienā dosimies jau agrā rudenī, kad saule vēl silda , taču daba jau pamazām tērpjas savā zelta rotā.

Par Latvijas Šveici dēvētais apvidus neapšaubāmi padara šo “TrekTours” pārgājienu par kalniem bagātāko pārgājienu, kuru droši var dēvēt arī par īstu “haikinga” izaicinājumu. Pārgājiens, kurā joprojām atrodamies Baltijā, taču varam justies kā dodoties kalnos.

Tiekamies jaunā starta un finiša lokācijā – vienā no skaistākajām un apmeklētākajām Latvijas pilsētām, Livonijas senajā galvaspilsētā – Cēsīs, un turpinām pētīt šo kalnaināko vietu Baltijas valstīs 2020.gda 19.septembrī, lai pēc izvēles dotos 15km, 21km vai 31km garā pārgājienā .

IERAŠANĀS VIETA

2020. gada 19. septembris (sestdiena) visiem maršruta dalībniekiem patstāvīgi ir jāierodas pārgājiena sākumpunktā Cēsis, Cēsu pilsēta, Latvia (GPS: 57.314279, 25.269419)

REĢISTRĀCIJA

Kad būsiet ieradušies uz reģistrāciju, noskenēsim jūsu biļeti (izdrukāt nav nepieciešams – pietiks, ja tā būs saglabāta mobilajā tālrunī) un izsniegsim starta paketi, kas sastāv no:

  • kontroles aproces (pārgājiena punktos tiks apkalpoti tikai dalībnieki ar attiecīgo aproci);
  • pārgājiena dalībnieka pase ar karti, norādēm un kontakttālruņiem;
  • cita pārgājienam būtiska informācija un piederumi.

STARTS

Startēt varēsiet uzreiz pēc reģistrēšanās, kopīga starta nebūs, dalībnieku starta laika ir norādīti maršrutu aprakstos.

PĀRGĀJIENS

Maršrutā būs ierīkoti atpūtas un palīdzības punkti, kuros varēsiet atzīmēt savas pārgājiena dalībnieku pases. Tāpat būs iespēja papildināt ūdens rezerves, pacienāties ar tēju, uzkodām un nepieciešamības gadījumā saņemt medicīnisko palīdzību.

PĀRVEŠANA, PĀRTRAUCOT PĀRGĀJIENU

Dalībniekiem, kas vēlēsies pārtraukt pārgājienu, pašiem būs jāierodas tuvākajā atpūtas un palīdzības punktā, no kura dalībnieki ar speciālu transportu tiks aizvesti uz startu/finišu. Dalībnieki, kas nepabeigs pārgājienu, savus diplomus ar norādītu pieveikto kilometru skaitu varēs saņemt pārgājiena starta/finiša teritorijā esošajā informācijas punktā.

FINIŠS

Visi maršruti ir apļveida – tas nozīmē, ka startēsiet un finišēsiet vienā vietā: Cēsis, Cēsu pilsēta, Latvia (GPS: 57.314279, 25.269419) Pārgājiena dalībnieki, kas finišēs šeit, tiks apbalvoti ar diplomiem un piemiņas medaļām.

 

Pasākuma rīkotājs TrenkTuras