Gaujas Nacionālā parka dabas draugu izaicinājums “Meža biatlons 2022” PASĀKUMS ATCELTS!

Vieta Līgatnes dabas takas, Līgatnes dabas takas, Cēsu novads

Datums

18.02.2022

Laiks

14:00 - 19:00

Lai veicinātu fiziski aktīvu brīvā laika pavadīšanu Gaujas Nacionālajā parkā, Dabas aizsardzības pārvalde Līgatnes dabas taku distanču slēpošanas trasē 18.februārī no plkst.14.00 notiks tradicionālais Gaujas Nacionālā parka dabas draugu izaicinājums Meža biatlonā. Piedalīties tiek aicināti visi dabas un aktīvās atpūtas cienītāji, startējot individuālā vai komandu vērtējumā.

Sacensības notiks vairākās distancēs – 0,6km, 5,5km, 11km vai 16,5km, klasiskajā slēpošanas solī ar vienu “šautuvi”. Lai netraucētu Līgatnes dabas taku iemītnieku mieru, tradicionālā šaušana tiks aizstāta ar šautriņu mešanu mērķī.

Reģistrēties iespējams līdz 16. februāra plkst. 24.00. Dalībniekiem jāiegādājas ieejas biļete Līgatnes dabas takās. Cita dalības maksa netiek prasīta. Lai izvairītos no liekas drūzmēšanās pie biļešu kasēm, aicinām biļetes iegādāties pirms pasākuma (https://ieej.lv/UTSfa). Sacensības tiek rīkotas zaļajā režīmā, ievērojot visus epidemioloģiskos pasākumus.

Pasākumu gaitu var ietekmēt laikapstākļi vai mainīgi epidemioloģiskie noteikumi. Aicinām sekot līdzi ziņu aktualitātēm interneta vietnē www.daba.gov.lv, kā arī sociālajos tīklos FacebookTwitter un Instagram.