Gaismu ilūziju nakts Līgatnē

Vieta Līgatne,

Datums

18.12.2021

Laiks

16:00 - 19:00

Cena

7,00

Šai svētku laikā, lai iekvēlinātu ik katra sirdi un dvēseli, Līgatnē 18.decembrī tiks rīkots īpašs pasākums svaigā gaisā “Gaismu ilūziju nakts”. Maģiskās liesmiņas izvedīs jūs cauri Līgatnes pilsētas unikālajam industriālajam un neatkārtojamam dabas mantojumam.

 

Gida pavadībā būs iespējams iziet izgaismotu maršrutu Līgatnes kultūrvēsturiskajā centrā. Takas sākums pie Līgatnes Tūrisma informācijas centra Spriņģu ielā 2, Līgatnē. Tālāk gaismiņas jūs vedīs uz Rīgas kalna senajām papīrfabrikas strādnieku ēkām, kas vēl šodien ir apdzīvotas. Pāri Eižena tiltiņam gar smilšakmens alām līdz pat lašu nārsta ceļiem pie monumentālās Ānfabrikas klints, kas vareni stāv Līgatnes upes krastā jau gadsimtiem ilgi. Ejot gar Līgatnes kultūras namu, ceļš uzvedīs Lustūža klints virsotnē, kur caur mazu noslēpumainu meža celiņu pavērsies skats uz Līgatnes papīrfabriku. No Skolas kalna kāpsiet lejā un gar Pavāru māju nokļūsiet Līgatnes papīrfabrikas teritorijā, kur jūs gaidīs pārsteigums – gaismas ilūzijas spēle. Plānotais pastaigas ilgums ir 1,5 stundas un kopējais garums būs 3 km.

 

“Gaismu ilūziju nakts” piedzīvojuma sākuma laiki gida pavadībā  pkst. 16:00, 16:30, 17:00, 17:30, 18:00. Katrā grupā līdz 20 cilvēkiem.

 

Dalība pasākumā ar iepriekš iegādātām biļetēm “Biļešu serviss” mājaslapā https://store.bilesuserviss.lv/public/?concert=346297&lang=lat&center=126&policy=1&design=&shop_provider=ligatne#view=ticketsselect

Pirmsskolas vecuma bērniem ieeja bez maksas.

 

Pasākums tiek organizēts zaļajā režīmā. Ieeja uzrādot personu apliecinošu dokumentu un derīgu Covid-19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātu vai negatīvu testēšanas rezultātu (ne vecāku kā 72h). Bērniem līdz 12 gadu vecumam ieeja bez Covid-19 sertifikāta.

 

Ieteikums ģērbties atbilstoši laikapstākļiem, līdzi ņemt lukturīšus.

Notikumu organizē pašvaldības aģentūra “Līgatnes kultūras un tūrisma centrs”, Līgatnes tūrisma informācijas centrs, sadarbībā ar Greenfest biedrību.

Vairāk informācijas uzziņai www.visitligatne.lv vai pa tel. +371 26517405  vai +37129189707, kā arī rakstot uz e-pastu info@visitligatne.lv .