FONO Cēsis

Vieta Smilšu laukums, Uzvaras bulvāris 22,

Datums

20.07.2018 - 21.07.2018

Laiks

16:00 - 04:00

Cena

Bezmaksas

Latvijā vienīgais divu dienu bezmaksas rokmūzikas festivāls, kas jau piekto reizi tradicionāli norisināsies “Cēsis 812” laikā.

Pulcējot vairākus desmitus tūkstošus apmeklētāju Smilšu laukuma brīvdabas estrādē, tas ir kļuvis par vienu no nozīmīgākajiem rokmūzikas notikumiem reģionā. Pasākuma laikā divu dienu garumā uz skatuves kāps gan pašmāju slavenākie mūziķi, gan arī īpašie viesi no ārzemēm.

“Šis ir īpašs jubilejas gads, jo “Fono Cēsis” ir sasniedzis pirmo nopietno atzīmi un norisināsies nu jau piekto reizi pēc kārtas, savukārt “Fonoklubs” rudenī svinēs apaļo desmito dzimšanas dienu,” pastāstīja “Fono” programmas direktors Marts Sildniks.

Par sava veida tradīciju ir kļuvusi “Fono Cēsis” norises vietas izziņošana, jo tā teju katru gadu ir mainīga. “Šogad gan tehnisku, gan emocionālu apsvērumu rezultātā “Fono Cēsis” atgriežas “Smilšu laukumā”, kur festivāls pirmo reizi notika pirms diviem gadiem. Eksperimentēšana ar pasākuma lokāciju ir viena no priekšrocībām, kas rodas, rīkojot festivālu pilsētā”, pastāstīja festivāla rīkotāji.

Festivāls norisināsies piekto gadu, turpinot kādreizējā mūzikas un sporta festivāla “Fonofest” tradīciju. Starp iepriekšējo gadu zināmākajiem māksliniekiem ierindojas tādas apvienības kā “Ewert and the Two Dragons”, “Pērkons”, “Skyforger”, kā arī britu folkroka mūziķis Frenks Tērners.

Divu dienu programma skatāma ŠEIT.

Pasākuma vietne
Pasākuma rīkotājs
Kontakti marts@fono.lv