Festivāls VIDES DEJA

Vieta Līgatne,

Datums

31.07.2021 - 01.08.2021

Cena

7€ - 26€

Starptautiskais laikmetīgās dejas festivāls VIDES DEJA ir ikgadējs ceļojošs notikums, kas Latvijā jau vairāk kā desmit gadu garumā meklē savdabīgas spēles vietas. Festivāla programmā parasti tiek iekļauti Latvijas un ārzemju profesionālu horeogrāfu laikmetīgās dejas darbi, meistarklases, kā arī veidoti vides dejas jauniestudējumi, kuros daudzkārt kopā ar profesionāliem māksliniekiem tiek iesaistīti arī vietējās kopienas iedzīvotāji un dejas
entuziasti.

Šis gads ir citādāks. Tika meklēti veidi kā festivāla norises pielāgot īpašajiem globālajiem apstākļiem un vienlaikus saglabāt notikuma nepārtrauktību.

Un risinājumi ir! Jo Līgatne iedvesmo!

Aizraujoša programma DEJAS IZRĀŽU TAKĀS 1.augustā aicina izbaudīt Līgatnes apkārtni un kopā sešus vides dejas iestudējumus, piedzīvojot trīs dažādus ceļojuma maršrutus.
Vides Dejas Pastaigu taku
Vides Dejas Velo taku
Vides Dejas Laivu taku
Vides Dejas jauniestudējumus šogad ir veidojuši visi pašmāju horeogrāfi kopā ar profesionāliem dejotājiem un citiem māksliniekiem. Var teikt 100% ražots Latvijā.

31.jūlijā un 1.augustā Līgatnes un festivāla apmeklētājiem ir iespēja izbaudīt arī izstādi – video instalāciju “A Quiet Place” (“Klusa vieta”), kas tiks ierīkota Līgatnes Lustūža klints alā.
Izstāde aicina uz ērtu vienpersonisku atpūtu klubkrēslā.

Pasākuma vietne videsdeja.lv/