Electropico: DJ KAN & Heincha

Vieta Mākslas telpa Mala, Lenču iela 11, Cēsis

Datums

31.07.2021

Laiks

19:00

Sestdien, 31. jūlijā, Mākslas telpā “Mala” viesosies dīdžeji KAN un Heincha, kuri piedāvās Mākslas telpas MALA apmeklētājiem doties vasarīgā, dažādu noskaņu muzikālā ceļojumā, izzinot un izbaudot dažādu pasaules muzikālo tradīciju un žanru daudzveidību.

—————————————–

KAN ir elektroniskas pasaules mūzikas dīdžejs un pasākumu kurators – festivāla Komēta viens no organizatoriem un Pachamama Beats audiovizuālo pasākumu projekta izveidotājs, dueta Symbionica dalībnieks. Kopš 2015. gada regulāri uzstājas ar DJ setiem dažādos klubos, tostarp Berlīnē, kā arī publiskos un privātos pasākumos un festivālos, tostarp Positivus.

Heincha kā starpgalaktisku vibrāciju un multikulturālu muzikālo tradīciju un izpausmju pētnieks darbojies jau labu laiku un savos dīdžejsetos dalās ar plaša spektra etniskas un elektroniskas mūzikas atradumiem. Savas gaitas uzsācis Latvijā, bet pašlaik mitinoties Luksemburgā (kur viņš zināms kā viens no Riga Disco Blitz apvienības izveidotājiem un dalībniekiem), viņš sevi pirmkārt uzskata sevi par planētas Zemes pārstāvi, pārāk nesaistot sevi ar kādu noteiktu kultūrģeogrāfisku lokāciju.

Pasākuma rīkotājs Mākslas telpa MALA
Kontakti 26101945