Dzīvās mūzikas vakars ar IetVest

Vieta Ruckas mākslas rezidenču centrs, Piebalgas iela 19

Datums

28.08.2020

Laiks

19:30

Piektdien, 28.augustā, plkst.19.30 Ruckas mākslas rezidenču centrā notiks dzīvās mūzikas vakars ar IetVest.
Inese Bērziņa un Eduards Lipāns savu muzikālo sadarbību uzsāka 2017. gadā grupā Inese Bērziņa Quartet. Abi mūziķi kopīgi izveidoja grupu IetVest, kas savos koncertus spēlē gan oriģinālmūziku, gan džeza standartus, gan latviešu mūziku un pasaules hītus. IetVest sastāvam šogad pievienojās trombonists Emīls Gāgans. Muzikālajā vakarā Ruckā grupa sola jaunus skaņdarbus jaunās aranžijās ar krāsainu instrumentāciju.

Inese Bērziņa – balss, klavieres, ritma instrumenti.
Eduards Lipāns – suzafons, didžeridū, mutes harmonikas, balss, okarina.
Emīls Gāgans – trombons.

Ieeja pasākumā – ziedojums, ieteicamais apmērs no EUR 5.

Vietu skaits ierobežots, tādēļ lūgums pasākumam iepriekš reģistrēties šeit: https://forms.gle/DoVt5YJZnQ2YT5Q28

Reģistrēties iespējams arī brīvā formā – uz e-pastu rucka@rucka.lv atsūtot apmeklētāju vārdu, uzvārdu un kontaktus.* Gadījumā, ja nevarēsiet apmeklēt pasākumu, aicinām par to paziņot, rakstot mums uz rucka@rucka.lv

Ieeja pasākumā no plkst.19.00. Pasākuma sākums plkst.19.30.

Pasākuma laikā var tikt filmēts un fotografēts. Video un foto materiāli var tikt izmantoti pasākuma organizatora publicitātes materiālos.

Vakara gaitā tiks lūgts ievērot visus veselības drošības pasākumus. Organizatoriem ir tiesības lūgt atstāt pasākumu, ja šie drošības pasākumi netiek ievēroti.

*Lai nodrošinātu sabiedrības veselības aizsardzību, personas reģistrācijas datus organizatori pēc pieprasījuma ir tiesīgi nodot SPKC un/vai Veselības Ministrijai.