DJ vakars. Z:LE un RICARDI B

Vieta Mākslas telpa Mala, Lenču iela 11, Cēsis

Datums

06.08.2022

Laiks

21:00

Z:LE X RICARDI B ir jaunatklājusies sadarbība starp nu jau vairāk kā 10 gadus aktīviem Rīgas dīdžejiem Kristapu Zīli un Rihardu Bražinski. Projekta galvenais fokuss ir urbāna etnika un organisks skanējums.

Z:LE laika gaitā rūpīgi izkopis rokrakstu house / techno mūzikā, caurvijot to ar afro akcentiem. Daudzkārt saspēlējies ar dzīvajiem instrumentiem – perkusijām, flautu, trompeti, trombonu, mežragu u.c. Tostarp bijis pasākumu sērijas “Basa Kāja” koncepta autors un līdzorganizators. Savos setos allaž tiecoties uz rosinošu atmosfēru un pirmā klausījuma pieredzi – ar mērķi nonākt rituālistiskā saiknē ar publiku.

RICARDI B savukārt jūtas brīvi visdažādākajos mūzikas žanros un laika periodos. Nekad nav kautrējies atklāti flirtēt ar popmūziku, vienlaikus lieliski orientējoties ekstrēmākās metāla mūzikas vai nepieradinātākā avangarda apcirkņos. Kā bāru-klubu dīdžejs mūziku atskaņo ar intuitīvi scenogrāfisku izjūtu, pielāgojoties konkrētajām izklaides situācijām. Pēdējās piecgades patiesā skaniskā aizraušanās ir laikmetīgās elektronikas formu saplūsme ar latin / tribal elementiem.

Augusta pirmajā nedēļas nogalē tandēms dodas savas darbības pieteikuma Vidzemes mini-tūrē. Svinot vasaru, uzstāšanos ciklam dots nosaukums “22:22” – simboliski apzīmējot vēlāko saulrieta pulksteņa laiku Vasaras Saulgriežos.

Tūres ietvaros 6.augusta vakarā dīdžeji viesosies Cēsīs, Mākslas telpā Mala ar meditatīvākām noskaņām, kas potenciālas arī pāraugt mežonīgākā skanējumā.