Dēls | Dailes teātris. Teātru Grand Prix

Vieta Koncertzāle "Cēsis", Raunas iela 12, Cēsis

Datums

23.08.2019

Laiks

20:00

Pjēram ir jauna ģimene. Tomēr viņš ir izmisīgi vajadzīgs savam dēlam no pirmās laulības. Reiz smaidīgais jaunietis vairs nerod sev vietu, nespēj sadzīvot ar māti un arī tēva mājās jūtas kā svešinieks. Pieaugšana ir sāpīga, un gaisma tuneļa galā ne vienmēr saredzama.

Nav viegli nosargāt sev tuvos, laikus sadzirdēt saucienu pēc palīdzības, pieņemt, ka bērniem var būt citi mērķi nekā attaisnot vecāku cerības un par katru cenu dzīvē gūt panākumus. Ko darīt, ja bērni nevēlas pieaugt, uzņemties atbildību, un nav īsti skaidrs, kas pie tā vainīgs? Diemžēl ar mīlestību reizēm nepietiek.

Režisors: Intars Rešetins

Lomās:

Ģirts Ķesteris (Pjērs), Vita Vārpiņa (Anna), Inita Sondore (Sofija), Toms Veličko vai Rūdolfs Sprukulis (Nikolā), Juris Bartkevičs (Ārsts), Aldis Siliņš (Medbrālis)

Ģimenes drāma 2 daļās

Pirmizrāde – 2019. gada 25. maijā

Izrādes ilgums – 2h 10min

*Pasākums nav piemērots pirmsskolas vecuma bērniem. Darbosies Bērnu istaba.

**Koncerta laikā ilustratīvi mākslinieciskiem mērķiem un nolūkā informēt sabiedrību par notikušo pasākumu var tikt veikta fotografēšana, video un/vai audio ieraksta veikšana. Minētās darbības tiek veiktas atbilstoši datu apstrādes prasībām. Iegūtais materiāls tiks apstrādāts bez atsevišķas personu izdalīšana, lai tieši vai netieši netiktu veikta fizisku personu identificēšana. Iegūtie materiāli var tikt publicēti un/vai translēti plašsaziņas līdzekļos, kā arī sociālajos tīklos internetā un izmantoti mārketinga materiālos. Jums ir tiesības lūgt neizmantot vai dzēst Jūsu personas datus – fotoattēlu, video vai audio ierakstu, kurā jūs esat fiksēts, rakstot mums uz e-pasta adresi: info@cesukoncertzale.lv.

Pasākuma vietne www.cesufestivals.com
Pasākuma rīkotājs Koncertzāle "Cēsis"