Debess mala Cēsīs iet. Zīmējumu teātra izrāde “7 stāsti par Ņukucīti”

Vieta Mākslas telpa Mala, Lenču iela 11, Cēsis

Datums

11.09.2022

Laiks

15:00

Cena

3€

Svētdien, 11.septembrī, Cēsīs, Mākslas telpā MALA plkst.15.00 notiks Zīmējumu teātra izrāde bērniem un pieaugušiem bērniem “7 stāsti par Ņukucīti”- muzikāla zīmējumu izrāde visai ģimenei. Izrāde tiek zīmēta uz vertikālām papīra loksnēm, kas saliktas septiņās kārtās. Katra iepriekšējā pasaka ievijas ar kādu papīra loksni nākamajā pasakā. Papīrs tiek apzīmēts locīts plēsts un ņurcīts, tas pamazām piepilda visu skatuvi.

Izrādē izmantotas dzejnieka Aivara Neibarta pasakas. Zīmēšana ir darbība ne tikai jau uzzīmēts zīmējums. Izrādē zīmēšanai ir vadošā loma, tā ir gleznotājai Andai Lācei, to papildina laikmetīgās dejas fragmenti, solo Agnese Bordjukova, koklētāja Laima Jansone un teicējs Varis Klausītājs, kurš pauž notikumus ar Ņukucīti.
Debess mala ir tas horizonts, ko redzam pilsētā, un to var uzzīmēt, ja zīmē malu-horizontu. Cēsu debess mala ir horizonts ar Cēsu pils un vecpilsētas jumtiem.

“Debess mala Cēsīs iet” ir “Debess mala Cēsīs”  projekta turpinājums, kas tika realizēts 2018.gadā un abi projekti realizēti ar Cēsu pašvaldības rīkotā mazo kultūras projektu konkursa atbalstu.

Sīkāku informāciju skatīt šeit: https://www.facebook.com/events/455366143205103