Cēsu teātra izrāde “Nezināmā zvaigzne”

Vieta Koncertzāle "Cēsis", Raunas iela 12, Cēsis

Datums

06.03.2022

Laiks

16:00

Cena

3€ - 5€

Atzīmējot Starptautisko sieviešu dienu, Cēsu teātris aicina skatītājus uz Mihaila Sebastiana romantiskās komēdijas “Nezināmā zvaigzne” izrādi 6.martā plkst.16.00 koncertzāles “Cēsis” Lielajā zālē.

Izrāde ir stāsts par kādu spilgtu sievieti, kas ar savu ierašanos kļūst par spožu zvaigzni pie nelielas Rumānijas mazpilsētas pelēcīgās ikdienas debesīm. Šinī pilsētiņā dzelzceļa stacija mēdz būt visrosīgākā vieta – tur vilcienus sagaidot un pavadot, saplūst visi pilsētas ļaudis, tā reizē ir jūra, osta un nezināmā tāle. Un ja noslēpumainā viešņa ir veidota no nedaudz smaržu, daudz slinkuma un zināmas devas fantāzijas… var sākties daudz pārpratumu, aprunāšanas, humora, kaislīgas satikšanās un sāpīgas šķiršanās.

Izrādē “Nezināmā zvaigzne” piedalās gandrīz viss Cēsu teātra kolektīvs, tās režisore ir Edīte Siļķēna. Dziesmas izrādei sacerējuši Lauma Daugiša un Juris Krūze. Stacijas priekšnieka lomā cēsnieks, Valmieras drāmas teātra aktieris Mārtiņš Liepa.

Ieejas maksa: 5,00 EUR, 3,00 EUR studentiem, skolēniem, pensionāriem un Drauga kartes īpašniekiem. Biļetes pieejamas “Biļešu paradīzes” tirdzniecības vietās.

Izrādi varēs apmeklēt cilvēki, kas ir vakcinējušies pret Covid-19 vai pēdējā pusgada laikā pārslimojuši Covid-19. Apmeklējot pasākumu, obligāti jāuzrāda personu apliecinošs dokuments, biļete un derīgs sertifikāts.