Cēsu teātra izrāde bērniem “Heijā – Vardulēn!”

Vieta Koncertzāle "Cēsis", Raunas iela 12, Cēsis

Datums

26.08.2020

Laiks

19:00

Trešdien, 26.augustā, plkst.19.00 koncertzāles “Cēsis” Lielajā zālē ar mazajiem skatītājiem izrādē “Heijā – Vardulēn!” atkal tiksies Cēsu teātra aktieri.

Izrādi “Heijā – Vardulēn!” Cēsu teātra režisore Edīte Siļķēna veidojusi pēc dažādu tautu pasaku motīviem. Tā stāsta par draudzības spēku, par to cik svarīgi, ka ir draugi, kas grūtā brīdī palīdz ar savu padomu, drosmi un spēku. Stāsta centrā ir mazais Vardulēns, kurš dzīvojot mežā sastopas ar citiem zvēriem, kas ir ne tikai draugi, bet sākumā arī ienaidnieki. Lugas gaitā tās varoņi iepazīst cits citu dažādās situācijās un beigu beigās saprot, ka viņu spēks ir kopīgā draudzībā, vienalga vai tu esi liels un stiprs lauva, vai viltīgā lapsa vai mazs vardulēns. Izrādē piedalās Cēsu teātra aktieri: Kristīne Lāce, Ilze Jansone, Inese Romka, Inuta Briede, Maija Košoreka vai Inese Majore, Guntars Norbuts un Normunds Bērziņš.

Iestudējumā liela nozīme ir arī mūzikai, gandrīz katram varonim ir sava dziesmiņa. Izrādei mūziku sarakstījis Cēsīs labi pazīstamais mūziķis Juris Krūze. Izrādes scenogrāfe un kostīmu māksliniece ir Rudīte Liepiņa. Mīlīgās filca maskas veidojusi meistare Dace Rudzīte.

Šī ir pirmā Cēsu teātra izrāde bērniem pēdējo gadu laikā.

Ieejas maksa: 3,00 EUR, biļetes pieejamas “Biļešu paradīzes” kasēs.

Pasākumu rīko p/a “Cēsu Kultūras un Tūrisma centrs”.