Ceļotāju sarunu vakars kopā ar gidu Grigoriju Salnitu

Vieta Kultūras biedrība "Harmonija", Rīgas iela 7

Datums

13.04.2023

Laiks

18:00

Turpinot celotaju tikšanās tradīcijas, aicinām ikvienu uz ceļojumu aģentūras “BaltGo” organizēto stāstu vakaru Cēsīs!
Šoreiz, gatavojoties braucienam uz nevīstoši skaisto Florenci, Pizu un Volterru, tiekmies 13.aprīlī plkst. 18:00 Kultūras biedrībā “Harmonija”, Rīgas ielā 7, Cēsīs.
Florence ir burvīga Itālijas pilsēta, kas pazīstama ar savu vēsturisko nozīmi un mākslas mantojumu, un ir daudzu ceļotāju iecerētais galamērķis.. Šeit varat baudīt slavenās Firences pizzu un gelato, pastaigāties pa viduslaiku ieliņām, apmeklēt iespaidīgos muzejus un galerijas, kā arī apbrīnot daudzās vēsturiskās un arhitektoniskās vietas, piemēram, Firences katedrāli un vecpilsētu. Taču tā, kā arī Piza un Volterra ir arī daudzu savdabīgu notikumu un pārsteidzošu faktu pilsētas.
Kas ir etruski? Kādēļ Pizas brīnumu laukums ar savo slaveno torni ir īpašs? Vai tas tomēr kādā brīdī kritiīs? Kur norisinājies pasaulē pirmais  mākslas konkurs un dzimusi itāļu valoda? Florence – vai tā ir mākslas vai uzņemejdarbības pilsēta? Kas izlēma, kā jāizskatās mūsu dārziem (atkaļ itāļi!)?  Par šiem un vēl citiem intersantiem faktiem, kā arī ceļotāju pašu pieredzi, viesojoties Itālijā, uzzināsi, ja atnāksi uz ceļotāju vakaru.
Gids Grigorijs Salnits ceļot sācis 10 gadu vecumā. Tagad viņš vairs nevar iedomāties savu dzīvi bez ceļošanas, turklāt kopš 2009. gada tā kļuvusi par viņa profesiju. Grigorija pirmā izglītība ir mūzika, tādēļ viņš nekad nezaudē saikni ar mākslu, atrodot tajā mierinājumu un iedvesmu. Zinot arī franču valodu, labprāt aicina ekskursijās uz Franciju, tāpat Itāliju, Spāniju. Ved ekskursantus arī uz Zviedriju, Somiju un, protams, ceļo pa Baltiju.
Ieejas maksa – 5,00EUR.