Čello Cēsis Modern | Ayanna Witter-Johnson

Vieta Koncertzāle "Cēsis", Raunas iela 12, Cēsis

Datums

01.02.2020

Laiks

19:00

Sestdien, 1.februārī, plkst.19.00 koncertzālē “Cēsis” pirmo reizi viesosies britu dziedātāja, dziesmu autore un čelliste Aijana Vitere-Džonsone (Ayanna Witter-Johnson) ar grupu.

Aijana komponējusi orģinālmūziku dažādiem iestudējumiem, un kā aranžētāja ir strādājusi ar Londonas simfonisko orķestri un BBC simfonisko orķestri. Kopš sava EP Truthfully and Black Panther iznākšanas, Aijana ar koncertiem ir apceļojusi Lielbritāniju un vairākas Eiropas valstis. Pārsteidzot ar neparastu daudzpusību, mūziķes uzstāšanās ir kā personiski ceļojumi, kas atklāj viņas kā sievietes-mākslinieces pieredzi 21. gadsimtā.

Koncertā Cēsīs dzirdēsim Aijanas Viteres-Džonsones skaņdarbus no viņas jaunākā albuma Road Runner.

Piedalās:

Ayanna Witter-Johnson, vokāls/čells/klavieres

Tania Ilyashova, klavieres/ taustiņi

Basile Petite, bass

Tim Campanella, bungas

*Pasākums nav piemērots pirmsskolas vecuma bērniem. Darbosies Bērnu istaba.**Koncerta laikā ilustratīvi mākslinieciskiem mērķiem un nolūkā informēt sabiedrību par notikušo pasākumu var tikt veikta fotografēšana, video un/vai audio ieraksta veikšana. Minētās darbības tiek veiktas atbilstoši datu apstrādes prasībām. Iegūtais materiāls tiks apstrādāts bez atsevišķas personu izdalīšana, lai tieši vai netieši netiktu veikta fizisku personu identificēšana. Iegūtie materiāli var tikt publicēti un/vai translēti plašsaziņas līdzekļos, kā arī sociālajos tīklos internetā un izmantoti mārketinga materiālos. Jums ir tiesības lūgt neizmantot vai dzēst Jūsu personas datus – fotoattēlu, video vai audio ierakstu, kurā jūs esat fiksēts, rakstot mums uz e-pasta adresi: info@cesukoncertzale.lv.

Koncertu atbalsta Valsts Kultūrkapitāla fonds.