Balle ar ansambli LIEPAVOTS

Vieta CATA kultūras nams, Jāņa Poruka iela 8, Cēsis

Datums

23.04.2022

Laiks

22:00 - 02:00

Cena

8€ - 10€

Pēdējais laiks nav bijis viegls  nevienam no mums, bet jo īpaši mūziķiem un grupām. Taču dzīve jau tāpēc neapstājas un LIEPAVOTS, kas atzīts par populārāko šlāgermūzikas grupu valstī (balsošana notika portāla TAUTA RUNĀ un VAKARA ZIŅAS kopīgajā aptaujā ), gatavojas jaunā albuma prezentēšanai un ballīšu sezonai!

Grupa LIEPAVOTS dibināta pirms 20 gadiem un šajā laikā, piedaloties dažādos mūzikas festivālos, ieguvusi atpazīstamību ne tikai Latvijā, bet arī aiz mūsu valsts robežām. Līdz šim LIEPAVOTAM ir izdoti divi studijas albumi – „Ilgu krasti” (tajā ir arī grupas SMOKIE dziesmas latviešu valodā) un “Tavā tuvumā’.

Dotajā brīdī mākslinieki strādā pie sava jaunā albuma “Mīlestības Stacija” izdošanas.

“Apmeklētājus pārsteigsim jau ar to, ka beidzot būsim uz skatuves,” uzsver LIEPAVOTA dalībnieks Māris Tālbergs (vokāls, ģitāra). “Ballē skanēs grupas dziesmu sakopojums no vecajiem līdz jaunajiem laikiem, tā sakot, izpildīsim gan savus populārākos hitus, tostarp pirmos, gan dziesmas no jaunā albuma. Jau tagad zinām, ka mums visiem – gan izpildītājiem, gan klausītājiem – būs īpašs prieks, ka ir pārdzīvota Covid-19 krīze un mēs varam darīt to, pie kā esam pieraduši. Un ka LIEPAVOTS nav ne pašķīries, ne izjucis. Katrā ziņā mēs dziedāsim vēl saistošāk, nekā kādreiz to darījām, – ar lielāku iedvesmu, no sirds un dvēseles.”

Sergejs Gurtiņš (vokāls, ģitāra, taustiņinstrumenti, aranžējumi, studijas apstrāde) no savas puses vēl piebilst, ka arī jaunajā LIEPAVOTS albumā, protams, būs dziesmas par mīlestību, taču šoreiz tās ir uz gaišākas nots nekā iepriekšējās, kur dominēja tēma par to, ka tu aizgāji,” atzīst Sergejs Gurtiņš.

Biļetes iespējams iegādāties visās “Biļešu Serviss” tirdzniecības vietās (8 eur), kā arī pasākuma dienā CATA Kultūras namā (10 eur).