Arstarulsmirus koncertsērija “Skatu punkti”

Vieta Koncertzāle "Cēsis", Raunas iela 12, Cēsis

Datums

13.05.2022

Laiks

19:00

Cena

15€- 25€

Koncertā būs dzirdami pavisam jauni skaņdarbi no albuma “Skatu punkti”, kā arī dziesmas, kuras tapušas periodā, kad mūziķis uzstājies ar skatuves vārdu Gustavo.

“Koncertprogrammas skanējuma un gaismu dramaturģija, kā arī stilistika veidota tā, lai radītu daudzslāņainu, dinamisku un vieglu noskaņu, kas palīdzēs klausītājam uztvert dziesmās esošo bagātīgo tekstu daudzumu,” par iecerētajiem koncertiem stāsta Arstarulsmirus.

Pirms nedēļas straumēšanas un mūzikas lejupielāžu vietnēs nonāca mūziķa un producenta Arstarulsmirus albums “Skatu punkti”. Darbu pie jaunā saturiskā virziena, ko mūziķis sauc par “Vēlējuma dziesmām”, Arstarulsmirus uzsāka pirms ilgāka laika. Vēlējuma dziesmu mērķis ir vairot vērīgāku un līdzjūtīgāku attieksmi pret cilvēka iekšējo pasauli, kā arī atspoguļot sirsnīgu, atbalstošu un cieņpilnu nostāju savstarpējās attiecībās.

“Skatu punkti” ir pirmais no gaidāmo četru “Vēlējuma dziesmu” albumu sērijas, kurā katrs no albumiem metaforiski atspoguļos kādu no četrām stihijām – ūdens, zeme, uguns, gaiss. Debijas albums veltīts ūdens tematikai, liekot akcentu uz dziļumu, plūdenumu, transformāciju, savienošanos ar apkārtējiem un dzīves viļņveidību.