Anda_abstract gleznu izstāde “Krāsu Prieks”

Vieta Ungurmuiža, Raiskuma pagasts, Cēsu novads

Datums

03.09.2022 - 02.10.2022

Ungurmuižā apskatāma mākslinieces Anda_abstract gleznu izstāde “Krāsu Prieks” par cilvēku un krāsu pasauli.

Izstāde skatāma līdz 2.oktobrim.

Izstādē apskatāmas vairāk nekā 40 dažādas mākslinieces Anda_abstract gleznas gan eļļas, gan akrila un jauktajā tehnikā. Tieši Ungurmuižā pirmo reizi būs redzams lielformāts 150×100 cm “VIEDĀ LATVIJA” , kuru mākslas cienītāji varēs ieraudzīt izstādē.

Izstādes galvenā tēma ir KRĀSU PRIEKS – krāsas rada prieku, emocijas un maina noskaņojumu, tieši ietekmē cilvēka sajūtas. Cilvēka attiecības ar krāsām mainās atkarībā no notikuma, dzīves posma un dzīvot krāsaini ar prieku ik dienu ir tas par ko runā māksliniece ar saviem darbiem.

“Esmu abstraktā ekspresionisma pārstāve un košas krāsas man palīdz paust emocijas uz audekla, uzrunāt un stāstīt par šo laikmetu, kurā dzīvojam. Iedvesma ir rodama it visur, bet īpaši dabā.” – saka Anda_abstract.

“Gleznās enerģisku un brīvu triepienu veidā atkārtojas un mijas koši krāsu laukumi….” Ināra Apena, Apskats. Arhitektūra Būvniecība Dizains /2022/#3.

Mūsdienu Cilvēks digitālo tehnoloģiju ietekmē mainās – attiecības, saskarsme, viss ir citādāk un krāsu ietekmei ir liela nozīme. Galvenās vērtības – dzīvot līdzsvarā ar sevi, paliek un Līdzsvars ir dabā: mežs, purvs, ezers, jūra. Tas palīdz Cilvēkam atgriezties pie saviem pirmsākumiem un Patiesās Būtības. Būt Laimīgam šajā tehnoloģiju pasaulē kļūst arvien grūtāk un krāsas mūs iepriecina un ikdiena pārvēršas par svētkiem.www.ungurmuiza.lv

FB anda_abstract @anda_abstract

FB digitalartjump @digitalartjump