Ambiente skatuve_Dustin O’Halloran

Vieta Koncertzāle "Cēsis", Raunas iela 12, Cēsis

Datums

28.10.2023

Laiks

19:00

Cena

15€ - 25€

Dustins O’Hallorans (DUSTIN O’HALLORAN) ir amerikāņu pianists un komponists. Pazīstams gan kā solo mūziķis, gan kā ambientās mūzikas apvienības  “A Winged Victory For The Sullen” dalībnieks.

“Es vienmēr sekoju mūzikai. Lai kur arī tā mani aizved”, saka Dustins. Un šo citātu varētu attiecināt uz pianista un komponista lēno slīdējumu pāri kontinentiem. Dustins dzimis Fīniksā, Arizonā un daļu jaunības pavadījis Losandželosā un Havaju salas. Šobrīd dzīvo Īslandē un Losandželosā.

Dustins O’Hallorans plašāk zināms kā kino filmu komponists (Sofijas Kopolas “Marija Antuanete” (2016), Garth Davis “Lauva” (2017). 2015.gadā ieguvis “Emmy” balvu par mūziku seriālam “Transparent” un šis ieraksts ticis arī nominēts “Oskaram”, “Zelta globusam”, BAFTA un “Critics Choice” balvām.

2019.gadā Dustins noslēdza līgumu ar klasiskās mūzikas izdevniecību Deutsche Grammophon. Izdevniecībā izdotais jaunākais solo albums Silfur (2021) skaņdarbos peld cauri laikam un telpai. Tajā klausāmas arī jau iepriekš izdotas kompozīcijas, kas pārskaņotas jaunās skaņās. Koncertā Cēsīs dzirdēsim skaņdarbus no albūma Silfur klavieru, čella un vijoles trio izpildījumā.

Koncerts koncertzālē “Cēsis” ir pirmais Dustina O’Hallorana koncerts Latvijā un vienīgais Eiropas tūres koncerts Baltijas valstīs.