Akvareļu ikdienas piezīmes – meistarnīca Cēsīs

Vieta Mākslas telpa Mala, Lenču iela 11, Cēsis

Datums

04.06.2022

Laiks

10:30

Cena

83€ - 95€

Apstāties. Paskatīties apkārt. Ieelpot, saklausīt, nogaršot, ieraudzīt, sajust. Dzīvi sev apkārt un sevi. Izdzīvot pa īstam. Ielaist radošumu savā ikdienā. Tieši tāpēc cilvēki gadsimtiem ir rakstījuši un zīmējuši ikdienas piezīmes. Dienagrāmatas, savus mazos un lielos piedzīvojumus un emocijas, garākos un īsākos teikumos. Dažreiz dzeju. Kādreiz tikai vienu vārdu, kas var būt spēcīgāks par četrām lappusēm.

Mēs esam atklājušas ikdienas akvareļu piezīmju burvību un vēlamies tajā dalīties ar jums. Tā ir uzdrošināšanās sarunāties ar sevi ne tikai skicēs, bet arī vārdos. Un tieši šis ir padarījis mūsu saikni ar piezīmēm tik īpašu. Tās ir tikai un vienīgi mūsu. Skaistākās piezīmes, kādas piedzīvotas. Dziļākās sarunas ar sevi, kas pārtop īpašās attiecībās. Kā iemīlēšanās šajā procesā – papīrā, pildspalvas klusajā švirkstoņā rakstot un nemanāmajos otas piesitienos stikla ūdens traukam. Dziļa atzīšanās un uzmanīga tuvošanās sev caur pasauli sev apkārt un caur radošu procesu.

Aicinām pievienoties mums šajā piedzīvojumā 4.jūnijā Cēsīs, mākslas telpā Mala.

Meistarnīca būs interesanta gan iesācējiem, gan tiem, kuriem jau ir priekšzināšanas, kopīgi meklēsim skicēšanas pieredzei atbilstošu uzdevumu un sarežģītību, palīdzēsim tikt galā arī pavisam iesācējiem.

Nodarbību vadīs: Agnese Aljēna, Daina Domašūte un Masha Zurikova, Riga Sketching School. Agnese, Daina un Maša ir pilsētskicētājas, ilustratores un Latvijas skicēšanas kustības attīstītājas.

Visi materiāli būs nodrošināti, taču, ja ir vēlme strādāt ar saviem materiāliem, kas ierasti, esat laipni aicināti ņemt tos.

Darbnīcas valoda: Latviešu (ar iespēju iztulkot ENG/RU, ja ir nepieciešams)

PROGRAMMA:
10.30 – 11.00 Ierašanās
11.00 – 12.00 Radošums ikdienā (lekcija)
12.00 – 13.00 Pirmais atvērums (nodarbība)
13.00- 14.00 Pusdienas
14.00 – 15.30 Dienas piezīmes (nodarbība)
15.30 – 16.00 Noslēgums

Dalības maksa: 95 EUR (cenā iekļauti visi materiāli, pirmā skiču klade un uzkodas).
! Early bird cena (līdz 23.05.2022.) 83 EUR

PIETEIKŠANĀS ŠEIT

Sīkāka informācija – www.rigasketchingschool.eu vai uskriga@gmail.com