Ainara Mielava koncerts

Vieta Koncertzāle "Cēsis", Raunas iela 12, Cēsis

Datums

29.03.2019

Laiks

19:00

Piektdien, 29.martā, plkst.19.00 koncertzālē “Cēsis” notiks Ainara Mielava koncerts.

Ainara Mielava dziesmas jaunā un virtuozā aranžējumā no visiem viņa daiļrades posmiem. Ainars Mielavs – balss, mutes harmonikas. Jānis Ruņģis – ģitāra, klavieres, balss. Matīss Čudars – ģitāra, klarnete, balss. Reinis Ozoliņš – bass, kontrabass, Moog, balss. Jānis Jaunalksnis – bungas, balss.

Dace Frīdenberga – Samete, kultūras baudītāja:

“2018. gada labākais muzikālais piedzīvojums. Patiesībā, pat pēdējās piecgades labākais. Matīss Čudars, Reinis Ozoliņš, Jānis Ruņģis Jānis Jaunalksnis – savas mākslas meistari. Bravo! Bauda acīm, ausīm un dvēselei. Viss notiek pa īstam, tas gan.”.

Dace Cielava, starpkultūru sakari :
“Brīnišķīgs koncerts ”Starp Ziemassvētkiem un Jauno gadu” Rīgā, Mūzikas namā “Daile”. World class! Ainars Mielavs ar lielisku jaunu grupu. Klausītāju prieks un sajūsma par viņa atgriešanos uz koncertskatuves. Daudz nedzirdētu dziesmu. Jaunas aranžijas, kas skan tik skaisti. Mūzika gan kā meditācija, gan iedvesmas un enerģijas avots.”.

Mareks Matisons, Digitālās komunikācijas praktiķis:
“Neticami delikātas aranžijas Ainara Mielava senām melodijām. Pilnīgi jauns skatījums.. uz sen sen iemīļoto…”.

Aigars Pētersons, RSU rektors:
“Izcils koncerts jaunā sastāvā! Ainars Mielavs talantīgu jauniešu grupā. Patiess baudījums!”.

Ilze Jaunalksne, TV personība:
“Ainara Mielava atgriešanās kopā ar lieliskajiem jaunās paaudzes mūziķiem Jāni Ruņģi, Matīsu Čudaru, Reini Ozoliņu un manu brāli Jāni Jaunalksni bija spēcīgs sitiens pakrūtē. Labā nozīmē:)”.

Koncerts 2 daļās.
*Pasākums nav piemērots pirmsskolas vecuma bērniem. Darbosies Bērnu istaba