AHHAA zinātnes centra aktivitātes Žagarkalnā

Vieta Žagarkalns,

Datums

10.03.2018 - 11.03.2018

Laiks

12:00

Cena

Bez maksas

Nedēļas nogalē, 10.martā un 11.martā, ziemas atpūtas komplekss “Žagarkalns” aicina skolēnus un viņu ģimenes izbaudīt skolas brīvlaika sākumu ar lielisku izklaidi. Sestdien, sadarbībā ar Tartu zinātnes centru AHHAA, dienas garumā būs iespēja vērot interesantus eksperimentu paraugdemonstrējumus, bet svētdien – piedalīties ģimeņu slēpošanas sacensībās.

Sestdien,10. martā, no plkst.12.00 līdz plkst.17.00 katras apaļās stundas sākumā, Žagarkalna virsotnē, netālu no kafejnīcas būs skatāmi interesanti AHHAA zinātnes centra eksperimenti – degošas rokas, sausais ledus, sprāgstoši ūdeņraža baloni un eksperimenti ar šķidro slāpekli.

Dienas izskaņā, plkst.20.00, kad jau iestājusies tumsa, gaidāma kulminācija – efektīgs zinātnes teātra priekšnesums ar uguni.

Paralēli visas dienas garumā Žagarkalns aicina izbaudīt īstu ziemu un sniega pārbagātību Cēsīs, piedāvājot aktīvu atpūtu visai ģimenei. Pieejamas vairākas trases gan iesācējiem, gan pieredzējušiem slēpotājiem un snovbordistiem, kā arī ir iespēja apgūt vienkāršus freesyle trikus Subaru slaidu un tramplīnu parkā. Žagarkalnā ir lielākā slēpošanas skola Latvijā ar divdesmit pieciem pieredzējušiem un starptautiski sertificētiem instruktoriem, un ikvienam interesentam ir iespēja apgūt pirmās slēpošanas vai snovošanas prasmes gan individuāli, gan grupā.

Šosezon izveidota pavisam jauna atrakcija – kameršļūkšanas trase pa sniega renēm. Piedāvājumā ir četri nobraucieni sākot ar pavisam vienkāršu – vismazākajiem bērniem, un beidzot ar lielo nobraucienu ar virāžām. Lieliska izklaide tiem, kas nevēlas vai vēl neprot slēpot. Savukārt pastaigu un skaistu skatu cienītājiem atvērtas gleznainās, sniegotu mežu ieskautās Cīrulīšu dabas takas gar Gauju.

Savukārt svētdien, 11.martā, ikviens aicināts uz Žagarkalna atklātajām slēpošanas sacensībām “Ģimenes mači 2018”. Milzu slaloma disciplīnā varēs piedalīties slēpotāji šādās vecuma grupās: 2004.–2006.gadā dzimušie, 2007.–2008.gadā dzimušie, 2009.–2010.gadā dzimušie, 2011.gadā dzimušie un jaunāki. Tiks dots atsevišķs starts arī vīriešiem un sievietēm. Ģimeņu ieskaitē tiks summēti viena vecāka un viena bērna laiki. Ar sacensību nolikumu iespējams iepazīties www.zagarklans.lv.

Kontaktiem:
Egija Saļņikova
Atpūtas kompleksa “Žagarkalns”
mārketinga un sabiedrisko attiecību speciāliste
Tālr. 26171151

Pasākuma vietne
Pasākuma rīkotājs
Kontakti